kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

Kush e meriton Titullin lojtari i vitit 2009
Kaka
33%
 33% [ 2 ]
C.Ronaldo
17%
 17% [ 1 ]
Messi
50%
 50% [ 3 ]
Totali i votave : 6
 

AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 23
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Kush?   Fri Oct 16, 2009 9:13 am

?

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Kush?   Sat Oct 17, 2009 6:23 am

mess i dihet qyyy

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Kush?   Sun Oct 18, 2009 5:40 am

messi ma i miri
kaka tradhtar
c.ronaldo femen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Kush?   Sun Oct 18, 2009 5:44 am

hauuhahuauhauhuhauhauhauhuhauha

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
MΣΣПDIMZΣKΛ
BOSS i forumit
BOSS i forumit
avatar

Posts : 4
Join date : 26/08/2009
Age : 23
Location : Prishtin

MesazhTitulli: Re: Kush?   Tue Oct 20, 2009 9:13 am

Valla apet si Kaka as njani sun bohen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Kush?   Tue Oct 20, 2009 9:14 am

kaka u kan i mir sa u kan ne millan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 19
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: Kush?   Mon Oct 26, 2009 11:16 am

aiiii sdi qa votova dihet qe messi esht numer ni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush është Behgjet Pacolli ?‏
» Bajram (Gjergj) Kabashi: Kush po përgojon e kush po e thotë të vërtetën!?
» Kush është vajza të cilën në 19:30 e presin në “randez-vous” mbi tre milionë shqiptarë!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit
» Është edhe një pyetje tjetër përveç kush është Nazim Bllaca. Kush është SHIK-u?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: Sondazhe-
Kërce tek: