kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pato i uritur per gola

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: pato i uritur per gola   Fri Oct 16, 2009 12:27 pm

Futbollisti i Milanos Alexandro Pato u shprehë se është shumë duke punuar për të marrë fund agjërimi i golave. '' Unë jam duke punuar shumë. Unë jam i uritur shumë për gola, golat do të vijnë shumë shpejtë. Dëshirojë që në Milano të luajë mirë, dhe të rezervojë një vendë në kombëtare. Unë do të dëshirojë të luaja me Kaka dhe Ronaldinhon në kombëtare''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
pato i uritur per gola
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: