kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 beckham perseri ROSONER

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: beckham perseri ROSONER   Fri Oct 16, 2009 12:31 pm

Administratori i Milanit Adriano Galliani e ka konfirmuar se Rossonerët kanë arritur marrëveshje me yllin Anglez David Beckham, në lidhje me rikthimin e tij në San Siro në muajin Janar.
" Ardhja ose rikthimi i David në Milan është një marrëveshje tashmë e kryer" u shpreh Galliani për Sky Sport Italia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
beckham perseri ROSONER
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: