kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lista e kandidatëve për futbollist më të mirë të vitit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Lista e kandidatëve për futbollist më të mirë të vitit   Sun Oct 18, 2009 8:56 am

Për topin e artë është publikuar lista e 30 futbollistëve që do të garojnë për topin e artë. Në këtë list nuk ka asnjë futbollist Italian.
Lionel Messi (Barcelona)
Maicon (Inter Milan)
Andres Iniesta (Barcelona)
Diego (Juventus)
Zlatan Ibrahimovic (Barcelona)
Franck Ribery (Bayern Munich)
Thierry Henry (Barcelona)
Edin Dzeko (Wolfsburg)
Xavi (Barcelona)
Yoann Gourcuff (Bordeaux)
Yaya Toure (Barcelona)
Andrey Arshavin (Arsenal)
Iker Casillas (Real Madrid)
Cesc Fabregas (Arsenal)
Cristiano Ronaldo (Real Madrid)
Didier Drogba (Chelsea)
Karim Benzema (Real Madrid)
Frank Lampard (Chelsea)
Kaka (Real Madrid)
John Terry (Chelsea)
Luis Fabiano (Sevilla)
Steven Gerrard (Liverpool)
David Villa (Valencia)
Fernando Torres (Liverpool)
Diego Forlan (Atletico Madrid)
Nemanja Vidic (Manchester United)
Samuel Eto'o (Inter Milan)
Wayne Rooney (Manchester United)
Julio Cesar (Inter Milan)
Ryan Giggs (Manchester United)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lista e kandidatëve për futbollist më të mirë të vitit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zgjedhjet vendore, ja lista e kandidatëve të PD-së
» Labinot Tahiri, kandidat i AKR’së për kryetar komune në Ferizaj (Video)
» Lista e kriminelëve të luftës në Kosovë
» Ish-komandantit të Brigadës 141 nuk i njihet statusi i veteranit
» Publikohen emrat e 10 personave të vrarë në Kumanovë?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: