kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Agjenti i Pavlychenkos ” Milan alternativë interesante “

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Agjenti i Pavlychenkos ” Milan alternativë interesante “   Sun Oct 18, 2009 8:59 am

Ditët e fundit po qarkullojnë disa thashetheme se AC Milan dhe Tottenham janë të gatshme pë të filluarf negociatat rreth shkëmbimit të Huntelaar ( 26 ) me rusin Pavlychenko ( 27 ) . Agjenti i Pavlychenkos konfirmoi për Daily Mail interesimin e Spartakut të Moskës dhe Zenitit por nuk la anash edhe një mundësi që Pavlychenko të përfundoj në San Siro . ” Në ditët e ardhshme unë do të takohem me udhëheqësit e ekipës për të ardhmen e klientit tim . Spartak dhe Zenit janë të interesuara po edhe AC Milan mund të jetë një opcion shumë interesante për të gjithë ” përfundoi agjenti i rusit 27 vjeqar Roman Pavlychenko .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Agjenti i Pavlychenkos ” Milan alternativë interesante “
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: