kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldinho stërvitet shumë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Ronaldinho stërvitet shumë   Sun Oct 18, 2009 9:00 am

Sipas ''Tuttosport'' futbollisti i Milanos Ronaldinho ka filluar me një intensitet të lartë stërvitjet e tij në Milano. Ai dëshironë që të jetë lider i skuadrës. Goli kundër Atalantës atijë i kanë dhënë një shije tjetër për lojë. Ai vazhdimisht vjenë gjysmë ose një orë përpara futbollistëve të tjerë cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldinho stërvitet shumë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qendrat islame në Gjermani ishin bartëse të shumë organizimeve kombëtare
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Gold Ag publikon këngën ‘Shqiptari 2’, kritikon shumë figura ndër to edhe Kadaren dhe Lamën (Video)
» Ah sa shumë të dua!
» Drita Krasniqi:SHUMË URIME NGA ZEMRA IME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: