kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjalle edhe pse goditet me 13 plumba

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Gjalle edhe pse goditet me 13 plumba   Sun Oct 18, 2009 9:16 am

E kane qelluar 13 here ne koke me arme, por Smokey, nje mace heroike australiane, paska patur me shume se 7 jete. E pergjakur dhe me demtime te forta ne koke, macja iu kthye te zoterve ne Maryborough, ne shtetin e Victoria-s, tre dite pasi ishte shpallur e zhdukur.
Aktin e goditjes me arme ndaj kafshes se gjore, autoritetet e konsideruan si nje mizori te tmerrshme. Sipas Hugh Wirht, mbrojtesit me te madh te kafsheve ne Australi, keto jane gjeste qe perseriten cdo dite, ndaj autoret duhet te ndeshkohen me burg.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gjalle edhe pse goditet me 13 plumba
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skënderbeu edhe për se vdekuri po i tremb armiqtë!
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretëreshë ilire, ajo mëkëmbësoi të shoqin, Agronin, në vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovës Mbretreshës sonë)
» Hoxha: Ne pranojmë edhe të vritemi, por edhe të vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Krajka: Kënga e Vaçe Zelës që u këndua vetëm një herë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: kuriozitete-
Kërce tek: