kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndersa vjedh futet edhe ne Facebook

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Ndersa vjedh futet edhe ne Facebook   Sun Oct 18, 2009 9:16 am

U fut ne apartament me qellim grabitjen, por gjeti pc ndezur dhe nuk i rezistoi deshires per t'u lidhur me Facebook dhe per te folur me miqte e tij.
Pikerisht kjo ishte gjurma me ane te se ciles, policia e Romes arriti te prangose 26-vjecarin hajdut. I riu, me precedente penale, ne prill u fut ne nje apartament per te vjedhur, kur mendoi te futej per pak caste ne rrjetin social. Fale te dhenave personale te memorizuara ne PC , policet arriten qe te gjenin identitetin e tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ndersa vjedh futet edhe ne Facebook
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skënderbeu edhe për se vdekuri po i tremb armiqtë!
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretëreshë ilire, ajo mëkëmbësoi të shoqin, Agronin, në vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovës Mbretreshës sonë)
» Hoxha: Ne pranojmë edhe të vritemi, por edhe të vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Krajka: Kënga e Vaçe Zelës që u këndua vetëm një herë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: kuriozitete-
Kërce tek: