kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pato: E falënderoj Leonardon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Pato: E falënderoj Leonardon   Mon Oct 19, 2009 5:10 am

Futbollisti i Milanos Alexandro Pato pas fitores në ndeshjen derbi kundër Romës deklaroi '' Dëshirojë që gjithëher të luajë për këtë skuadër. Shpresojë që ne këtë natë ia arritëm. Ne në këtë natë i dhamë fund periudhës së anktheve. Trajneri na ka përgaditur shumë mirë për këtë ndeshje, edhe rezultati tregoi se sa mirë ishim të përgaditur. Unë e falënderoj Leonardon''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pato: E falënderoj Leonardon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: