kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Leonardo: Jam krenar me fitoren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Leonardo: Jam krenar me fitoren   Mon Oct 19, 2009 5:11 am

Trajneri i Milanos Leonardo pas ndeshjes derbi kundër Romës deklaroi se është krenar. Ishte një demostrim i mirë i ndeshjes. Jam shumë i lumturë që i morrëm tre pikë të rëndësishëm. Pas gabimit të Silvas në pjesën e parë, ai në pjesën e dytë tregoi një ndeshje të mrekullueshme. Të gjithë punuan mirë, dhe janë të lumturë''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Leonardo: Jam krenar me fitoren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Agim Vuniqi: Shqiptaro-amerikanët e Michiganit festojnë fitoren e koalicionit Berisha-Meta
» Krenarë që janë shqiptarë, krenarë që shërbejnë në uniformë të Zvicrës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: