kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gar Per Moderator

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Gar Per Moderator   Wed Aug 26, 2009 9:16 am

Te Nderuar Antar Te forumit Kush Do te Bëj me Se Shumti Poste Deri tePremten E fiton Titullin [u]Moderator geek geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Gar Per Moderator   Wed Aug 26, 2009 9:18 am

MΣПDIM ZΣKΛ shkruajti:
Te Nderuar Antar Te forumit Kush Do te Bëj me Se Shumti Poste Deri tePremten E fiton Titullin [u]Moderator geek geek

shum mir pej tash fillon deri t epremten ora 15.00 lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Gar Per Moderator   Thu Aug 27, 2009 2:51 pm

tema mbyllet tash fitus osht
---> arbis <---

urime per graden

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gar Per Moderator   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gar Per Moderator
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: teme e lire-
Kërce tek: