kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Seedorf: Fitorja ishte shumë e rëndësishme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Seedorf: Fitorja ishte shumë e rëndësishme   Mon Oct 19, 2009 5:12 am

Futbollisti i Milanos Holandezi Seedorf mendon se ndeshja kundër Romës ishte shumë e rëndësishme. '' Tani është lehtë të kuptohet se cka mundemi të bëjmë si skuadër. Ne bëmë një ndeshje psikologjike, dhe jemi të lumturë me atë çka bëmë sot. Në pjesën e parë nuk ishim edhe aq të mirë, por pjesa e dytë ishte krejt ndryshe. Ndërsa në ndeshjen kundër Real Madridit nuk ka vend për frigë, dhe është koha për të luajtur''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Seedorf: Fitorja ishte shumë e rëndësishme
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» KUSH ISHTE DERVISH SHAQA?
» Cila ishte ana e errët e pilotit që rrëzoi aeroplanin e Germanwings?
» Si do të ishte emri i juaj në japonisht?
» Profeti Muhamed a.s. ishte shqiptar!?
» Apostol Kotani: Shqipëria ishte i vetmi vend, ku nuk u persekutua asnjë hebre

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: