kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ramos flet për Milanin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Ramos flet për Milanin   Mon Oct 19, 2009 8:10 am

Mbrojtësi i Real Madridit Sergio Ramos beson se ndeshja kundër Milanit në kuadër të ligës së kampionëve, do të jetë një provë shumë e mirë për ndeshjet e ardhshme dhe vendimtare që i presin Los Merengues.
" Pasi që e kemi ndërruar tërë skuadrën na duhet të veprojmë. Dëshirojmë të dëshmojmë se jemi kandidatë për këtë kompeticion. Do të jetë një ndeshje e vështirë dhe e bukur" u shpreh Ramos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ramos flet për Milanin
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit
» Flet artisti, koreografi, solisti, “Mjeshtri i Madh i Artit”, Besim Zekthi
» Flet Roel Schuyt, përktheusi hollandez i veprave letrare të Ismail Kadaresë
» Flet për “Epokën e re”, Naser Rugova
» Dobruna: Tërmkolli po flet e po shkreton por unë e kam shpëtuar Blerim Kuçin!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: