kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arbeloa: Milan një test i mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Arbeloa: Milan një test i mirë   Mon Oct 19, 2009 8:12 am

Alvaro Arbeloa është duke u përgaditur sa më mirë për ndeshjen e tijë dhe të klubit të tijë të Mërkurën mbrëma në San Siro. Edhe pse Milan pati rezultate të dobëta ai tha që bashkëlojtarët duhet ta dijnë se do t'a kenë përball klubin e dytë më të madh për nga trofetë Evropian në Evropë.
-"Real Madrid vs Milan është një ndeshje, e cila njëherit është edhe derbi më i madh këtë sezonë gjat rangut të grupeve dhe ne me padurim e presim këtë ndeshje. Ne jemi më të mirë, por kemi patur disa lëndime të lojëtarëve kyq të cilat lëndime do t'a pengojnë Realin të jetë në formën e tijë, sido që të jetë ky është një test i mirë për Realin dhe duhet ta kalojmë këtë."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Arbeloa: Milan një test i mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: