kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milani do ta sulmojë Realin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Milani do ta sulmojë Realin   Tue Oct 20, 2009 8:49 am

Sipas një raporti të mediave Italiane, trajneri i Milanit Leonardo ndaj Real Madridit do të sulmojë me të gjitha forcat.
" Unë i kam të gjithë futbollistët e gatshëm për këtë ndeshje, dhe do të shikojmë për të gjitha mundësitë e mundura për të sulmuar" citohet duke thënë Leo për mediat Italiane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milani do ta sulmojë Realin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Halit Bogaj: ’’Xhemail Abria- pleqnar i Kosovës’’

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: