kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldinho: Ne duhet të rrespektojmë Realin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Ronaldinho: Ne duhet të rrespektojmë Realin   Tue Oct 20, 2009 8:50 am

Futbollisti i Milanos Ronaldinho mendon se skuadra e tij duhet të rrespektojë Madridin. ''Është një stadium ku kam kujtime të mira. Por tani jam në një moment tjetër. Ne duhet të rrespektojmë Madridin, ata janë njëra nga skuadrat më të forta në botë. Të mërkurën do të kemi ndeshje të rëndësishme kundër tyre, por ne duhet të shikojmë ndeshjen kundër Romës dhe mos të i përsërisim të njëjtat gabime''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldinho: Ne duhet të rrespektojmë Realin
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SI TE HUMBNI PESHEN E TEPERT
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit
» Kastriot Myftaraj: Një ditë, Perëndimi do t’ u thotë shqiptarëve se duhet të luftojnë fundamentalizmin islamik
» Femra, ja këshillat sekrete që duhet t’i dini?!
» Vladimir Bruçaj: Shqiptarët në Europë duhet të shkojnë të bashkuar, por si europian

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: