kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pato: Për herë të parë luajë në Bernabeu

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Pato: Për herë të parë luajë në Bernabeu   Tue Oct 20, 2009 8:52 am

Futbollisti i Milanos Alexandre Pato ka deklaruar se për herë të parë do të luajë në stadiumin e Real Madridit Santiago Bernabeu.'' Për herë të parë luajë në atë stadium, për mua është një ndeshje speciale. Shpresojë që me një ndeshje të mirë, të marrëm edhe një rezultat të mirë. Fitotja kundër Romës na rriti moralin. Kundër Realit dëshirojmë që të luajmë lojën më të mirë''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pato: Për herë të parë luajë në Bernabeu
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Arsim Mulliqaj:Në Pranverën e vitit 1981 e njofta për herë të parë Kosovën, tash 30 -të vite më parë
» Evgjeni Çulli: Vitoria është kënga ime e zemrës dhe kënga që e kam kënduar unë për herë të parë
» Albert Zholi: Intervistë me poeten e parë shqiptare Adelina Mamaqi
» Faruk Buzhala: 4 Stinët (nga dora e parë)
» Nëse Agim Ramadani, Sali Çekaj... nuk janë heronj, atëherë kush janë?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: