kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PS3 VJEN ME HARD-DISK TË RI, PREJ 250GB!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: PS3 VJEN ME HARD-DISK TË RI, PREJ 250GB!   Wed Oct 21, 2009 7:42 am

Për të dhënë më shumë hapësirë për lojë, filma dhe shkarkime të
muzikës, kompania Sony më 3 nëntor do të lansojë një version të ri të
konsolës PlayStation 3 me një hapësirë më të madhe,.
Konsola
e lojrave e cila kushton rreth 350 dollarë, do të ketë një hard-disk me
250 GB, rreth dy herë më shumë se versioni i hollë i sapo-lansuar,
konsola e hollë e PlayStation 3. Konsola aktuale kushton 300 dollarë
dhe ka një hard disk me 120 GB. Përveç madhësisë së hard diskut, PS3 e
re do të kryejë të njëjtën punë si konsola paraprake me 120 GB.

Kjo
risi nga Sony vjen si taktikë e kompanisë për shitje për sezonin e
festave, kur kompanitë arrijnë rekordin e fitimit të tyre brenda vitit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
PS3 VJEN ME HARD-DISK TË RI, PREJ 250GB!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Agim Bacelli:Rrëfimi* Tregim
» Prej nga e ka prejardhjen emri “shqiptar”?
» Kënd prej politikanëve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» “Skënderbeu, Mbreti luftëtar i Shqipërisë”, vjen në atdhe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: