kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MICROSOFT NESËR E LANSON WINDOWS 7!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: MICROSOFT NESËR E LANSON WINDOWS 7!   Wed Oct 21, 2009 7:44 am

Kompjuterët personal janë gati për të marrë një ri-freskim edhe
në dukje me lansimin e versionit të fundit të sistemit operativ Windows
nga Microsoft.
Microsoft shpreson se pasardhësi
i sistemit operativ Vista do të jetë një hit i vërtetë në mesin e
përdoruesve, kur sistemi i saj i ri operativ të lansohet më 22 tetor.
Shumë karakteristikat të reja në këtë sistem operativ marrin parasysh
aplikacionet multimediale dhe faktin që përdoruesit tani kanë filluar
të ruajnë të dhënat e tyre në internet. Në Mbretërinë e
Bashkuar disa dyqane të kompjuterëve do të hapen në mesnatë duke ia
bërë të mundur përdoruesit më entuziast, të marrë në duart e tij / saj
softuerin e ri.
Microsoft gjithashtu ka inkurajuar njerëzit
që të mbajnë ahengje për lansimit e Windows 7 dhe ka shkuar aq larg që
të përgatisë pako ahengu për ata që dëshirojnë të marrin miqtë e tyre
së bashku për të shënuar lansimin e këtij softueri të shumëpritur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
MICROSOFT NESËR E LANSON WINDOWS 7!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: