kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pato: Jam shumë i gëzuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Pato: Jam shumë i gëzuar   Thu Oct 22, 2009 6:17 am

Golshënuesi i golit të fitores për Milanon në ndeshjen kundër Real Madridit Pato për Milan Channel deklaroi '' Jam shumë i lumturë sepse luajtëm shumë mirë. Ishte një fitore e madhe dhe fituam pikë të rëndësishme. Jam i lumturë që luajë në një skuadër të madhe. Unë nuk jam duke ardhur nga momente të vështira, sepse vazhdimisht kam punuar që të shënojë. Dida ka mbrojtur rezultatin pa marrë parasysh gabimin që bëri. Ne jemi skuadër dhe të gjithë bëjmë gabime''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 23
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: Pato: Jam shumë i gëzuar   Thu Oct 22, 2009 6:34 am

Pato Ma i Forti ja Ha Kamen qe ja qpoj dy golla realit

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Pato: Jam shumë i gëzuar   Thu Oct 22, 2009 6:43 am

huahuauhauahu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pato: Jam shumë i gëzuar   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pato: Jam shumë i gëzuar
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gëzuar Ditëlindjen Ronela Ramadani-vajza e dajës tim Xhavitit!
» Mentor Thaqi:URIME DHE GËZUAR DITËLINDJEN VLERË, O MBESA IME PLOT VLERË!
» Qendrat islame në Gjermani ishin bartëse të shumë organizimeve kombëtare
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Gold Ag publikon këngën ‘Shqiptari 2’, kritikon shumë figura ndër to edhe Kadaren dhe Lamën (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: