kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BENZEMA: DUA TË JEM LOJTARI MË I MIRË NË BOTË!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: BENZEMA: DUA TË JEM LOJTARI MË I MIRË NË BOTË!   Wed Aug 26, 2009 9:48 am

BENZEMA: DUA TË JEM LOJTARI MË I MIRË NË BOTË!
Real Madridi dëshiroi të marrë lojtarët më të mirë në botë dhe sulmuesi i tyre i ri shpreson të bëhet mu ai.

Francezi nuk dëshiron të fitojë trofe vetëm për klubin, por ai gjithashtu ëndërron që të bëhet lojtari numër 1 në botë dhe kjo pikërisht është ajo cfarë ai ka për qëllim.

Me një cmim prej €67 milion në mendjen e tij, Benzema beson se tani ai duhet ta vërtetojë vlerën e tij duke qenë i shkëlqyeshëm në Madrid.

'Kur nuk je më i miri në botë, dëshiron të vazhdosh përmirësimin,' i tha ai reporterëve në Spanjë.
'Të gjithë ne kemi ambicie dhe e mija është të bëhem lojtari më i mirë në botë.'

Ai gjithashtu tregon se në Madrid nuk mjafton vetëm të shënon gola.
'Të shënosh dhe asistosh nuk mjafton sepse duhet gjithashtu të jesh eksitues.'

'Në të vërtetë kjo ka ndryshuar jetën time. Pasioni këtu është i mahnitshëm. Është cmenduri.'
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
BENZEMA: DUA TË JEM LOJTARI MË I MIRË NË BOTË!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: