kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo mungon kundër Milanit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Ronaldo mungon kundër Milanit   Wed Oct 28, 2009 9:55 am

'Los Blancos' do të jenë pa yllin e tyre tani 'CR9' për së paku dy ndeshjet e rradhës njëra në La Liga dhe njëra në Ligën e Kampionëve kundër Milanit. Edhe pse ishte e parashikueshme një 'hakmarrje' e Real Madridit në 'San Siro' tani kjo duket më e zbehtë pa Cristiano Ronaldon. Një lajm i keq për Manuele Pellegrinin pasi që ai e ka ndeshjen vendimtare të kundër Getafes në 'Santiago Bernabeu' të Shtunën mbrëma.
- Staffi mjekësorë i Real Madridit në një deklaratë për 'Marca' thotë: "Ronaldo do të qëndroj pa futboll së paku edhe një javë pasi që ka shenja të reja në lëndimin e tijë."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Ronaldo mungon kundër Milanit   Wed Oct 28, 2009 9:56 am

yessssssssssss


ishalla kurr nuk qohet


milan champion cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: Ronaldo mungon kundër Milanit   Wed Oct 28, 2009 2:44 pm

Po edhe tu qoft ska qka ban apet se apet Millano e mun uahauhau cheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheerscheers

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ronaldo mungon kundër Milanit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ronaldo mungon kundër Milanit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sinan Kastrati:Për dhe “kundër” Rugovës
» Vaksinë e re kundër gripit të derrave
» Trimi i pamposhtur Kapidan Marka Gjoni (1861-1925) përballoi çdo sulm të armiqve kundër Mirditës Nga:Tomë Mrijaj
» Gjergj Kabashi: Revoltë shqiptare apo “protesta arabe” kundër aksionit policor “Monstrum” në Shkup

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: