kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bën si qen për ta frikësuar hajnin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Bën si qen për ta frikësuar hajnin   Thu Oct 29, 2009 8:04 am

Bën si qen për ta frikësuar hajnin

Një grua në SHBA ka frikësuar një hajn dhe e ka larguar nga shtëpia e saj duke bërë “rolin e një qeni të madh”, njofton policia.

Ngjarja ka ndodhur në Georgia, kur gruaja kishte dëgjuar zërin e dikujt që po mundohej të hynte me dhunë në shtëpinë e saj.

Teksa hajni po mundohej ta thyente derën e hyrjes, ajo ishte shtrirë poshtë duke qëndruar në të katërtat- në duar dhe këmbë- dhe kishte filluar ta gërvishte derën dhe duke aktruar si një qen i madh.

Sipas njoftimit të policisë, hajni ishte frikësuar dhe kishte ikur. Gruaja e ka thirrur policinë, mirëpo ata nuk kishin arritur ta kapnin hajdutin.lol!lol!lol!lol!lol!lol!lol!lol!lol!

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Bën si qen për ta frikësuar hajnin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sami Repishti: Zbrazëtia shqiptare më ngjall frikë!
» “Jam mysliman, mos ki frikë”
» "Mbahu nëno, mos kij frikë, se ke djemtë në Amerikë!"
» Kujtim Mateli: Dëshnica e Përmetit, e përjetësuar në histori dhe fjalë
» Komandant Lata: Jam i shqetësuar – nuk e di nëse dikush ka kërkuar haraç në emrin tim [video]

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: