kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gruaja ia pret penisin në gjumë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Gruaja ia pret penisin në gjumë   Thu Oct 29, 2009 8:06 am

Gruaja ia pret penisin në gjumë

Një mashkull i përgjumur as në ëndërr nuk e kishte parë se gjatë gjumit do të mbetej pa penisin e tij.

Bashkëshortja e tij, me të cilën nuk kishte pasur asnjë lloj fjalosjeje, por që vuante nga çrregullimi psikik, më anë të gërshërve ia ka prerë penisin atij.

24-vjeçari Lu, në qytetin Shangai të Kinës, është zgjuar nga dhimbja e tmerrshme dhe kur kishte parë se çfarë i kishte bërë gruaja e tij, ishte alivanosur.

Fatmirësisht, motra e gruas së tij ka intervenuar shpejt dhe e ka dërguar në spital. Sipas të dhënave nga spitali, me anë të operacionit, mjekët kanë arritur t’ia ngjisin sërish penisin.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: Gruaja ia pret penisin në gjumë   Thu Oct 29, 2009 8:07 am

hahhhahahhahahhahahahhahahhahahhahahaha

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Gruaja ia pret penisin në gjumë   Thu Oct 29, 2009 11:31 am

uhahahhahahahhahahahahha uhuuuuuhahahahahhahahahahahahahhaha po sosht i ngjit mir qysh o kon hahahhahaha

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Gruaja ia pret penisin në gjumë   Thu Oct 29, 2009 11:39 am

hauhuahuahuhuahuah kuku pe paramenoj qysh te dhem

pa familje e ka lan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bimmi
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 5
Join date : 17/09/2009

MesazhTitulli: Re: Gruaja ia pret penisin në gjumë   Fri Oct 30, 2009 12:14 pm

ishalla ja ka ngjit mir :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gruaja ia pret penisin në gjumë   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gruaja ia pret penisin në gjumë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Frank Shkreli: Bashkimi i Kombit - Enderra qe nuk shuhet
» Kënd prej politikanëve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Gruaja e Tuk Jakovës: Fjalia për të cilën Enver Hoxha urdhëroi zhdukjen e tim shoqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: