kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SË SHPEJTI: SONY DO TË LANSOJË PS3 SLIM!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: SË SHPEJTI: SONY DO TË LANSOJË PS3 SLIM!   Wed Aug 26, 2009 9:58 am

SË SHPEJTI: SONY DO TË LANSOJË PS3 SLIM!
Ne kemi dëgjuar disa thashetheme tashmë një kohë të gjatë, të cilat thonë se kompania Sony së shpejti do ta sjell në treg versionin e hollë të konsolës, Sony Play Station 3, të koduar me emrin PS3 Slim, dhe të cilin kompania do ta lansojë në treg gjatë javës së ardhshme.

Burimet e informatave i kemi marrë nga format klasike të informimit, që janë burime shumë të afërta me iniciatorët e produktit, dhe zakonisht kjo nënkupton se të përfolurat për këtë produkt janë të vërteta, në ndonjë formë.

Siç duket, shpalosja zyrtare e produktit do të bëhet të martën mbrëma, në ngjarjen e njohur për konsola e cila mbahet në Gjermani, më saktësisht bëhet fjalë për ngjarjen, GamesCon, ndërsa prezantimi pritet të bëhet nga drejtori i kompanisë Sony, Divizioni për Konsola, Kazuo Hirai.

Gjithashtu thuhet se konsola do të jetë nëpër dyqanet e Sony, gjatë festave të fundvitit

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
SË SHPEJTI: SONY DO TË LANSOJË PS3 SLIM!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jorgo Telo:ZAGORI E PERMALLUAR (Tekst i kenges qe do hidhet se shpejti ne fb)
» Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona së shpejti do të bëj një "BOOM" - surprizë !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: