kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A FLISNI ANGLISHT?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: A FLISNI ANGLISHT?   Wed Aug 26, 2009 11:03 am

Pergjigjet e gabuara per nje interviste pune.

A flisni anglisht?
- Po!
- Emri?
- Abdul al-Rhazib.
- Seksi?
- Tri ose katër herë në javë.
- Jo, jo,....mendova, mashkull apo femër?
- Po, mashkull, femër, ndonjëherë edhe ndonjë deve.
- Ouuu, lopa e shenjtë!
- Po, gjithsesi edhe lopë, dele, kafshët në përgjithësi.
- A nuk është kjo diçka kal(ër)uese?
- Po, po, stil kali, stil qeni dhe çdo stil tjetër!
- Oh dre..q!
- Jo më vjen keq! Drerin spo mundem, po vrapon shumë shpejtë...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
A FLISNI ANGLISHT?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: