kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Foshnja e parë që ka lindur në autobusë pagëzohet me emrin e prodhuesit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Foshnja e parë që ka lindur në autobusë pagëzohet me emrin e prodhuesit   Thu Oct 29, 2009 2:01 pm

Një foshnje i cili është lindur në një autobus të Londrës, është pagëzuar me emrin e prodhuesit të autobusëve, që quhet Dennis.
Deri me tani mendohet se djali Olatidebe Dennis Agboola, është foshnja e parë i cili ka lindur në ndonjë prej autobusëve të Londrës. Dennis ka lindur në pjesën e prapme të autobusit, me numër 394.
Rrëmuja ishte krijuar kur e ëma e tij kishte ndjerë dhimbje të mëdha, ndërsa vozitsja e autobusit, Pauline Jacobs, në këto çaste ishte treguar heroinë e vërtetë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Foshnja e parë që ka lindur në autobusë pagëzohet me emrin e prodhuesit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Albert Zholi: Intervistë me poeten e parë shqiptare Adelina Mamaqi
» Faruk Buzhala: 4 Stinët (nga dora e parë)
» Hilmi Saraçi: Aziz Zhilivoda luftëtar dhe udhëheqës i shquar për Shqipërinë etnike (1912 – 1994) (I)
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TË GJITHËVE!Dosjer nga AGIM GASHI
» Kastriot Dervishi: Sinjali i parë i qëndresës antikomuniste në Shqipëri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: kuriozitete-
Kërce tek: