kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ofron seks në këmbim të dy biletave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Ofron seks në këmbim të dy biletave   Thu Oct 29, 2009 2:02 pm

Nje ngjarje e cuditeshme ka ndodhur ne Susan Finkelstein nje tifoze ofron seks per dy bileta per te pare ndeshjen e bejsbollit te Filadelfias.

Vajza ka perfunduar ne pranga me akuzen e prostitucionit pasi ka ofruar seks ne kembim te dy biletave te World Series.
Ajo eshte shprehur se nuk ka gjetur biletat per te pare skuadren e saj te zemres, Philadelphia Phillies, te cilet luanin ne finalen e boterorit te bejsbollit kunder New York Yankees, 43 vjecarja ka vendosur nje lajmerim me drita te kuqe ne internet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ofron seks në këmbim të dy biletave
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrimtarja i ofroi seks presidentit, plas skandali në Gjermani
» Kallashi tregon se kush e ka bërë të famshme dhe sa herë brenda ditës bën seks (Video)
» Agjensia 99International Reisebüro, ofron fluturime direkte nga Gjermania për në Kosovë, Tiranë dhe Maqedoni.
» Harvardi udhëzon profesorët:Mos bëni seks me studentët
» Agim Gashi:Njoftim për miqët dhe opinionin e gjërë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: kuriozitete-
Kërce tek: