kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SHBA, kemben dy femije per nje zog ekzotik, arrestohet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: SHBA, kemben dy femije per nje zog ekzotik, arrestohet   Thu Oct 29, 2009 2:13 pm

Nje ndodhi e rende ka tronditur Luizanen ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Nje cift ka pranuar perpara autoriteteve policore se ka “blere” dy femije prej nje nene perkundrejt nje shpendi ekzotik.
Ngjarja behet publike nga prokurori i Luizanes i cili ka shtuar me tej se Pol dhe Brandi Romero jane shpallur fajtore tashme nga gjykata dhe jane denuar me nga 5 vjet burg por denimi i tyre eshte pezulluar ne kembim te deshmise se ciftit per zbulimin e gruas se ciles i “blene” femijet.
Cifti Romero ka shkembyer shpendin ekzotik me nje vlere prej rreth 175 dollaresh ne treg perkunder marrjes se dy femijeve ne shkurtin e kaluar.
Sipas akuzes pas ndalimit te saj gruaja e cila kishte nen kujdestari femijet e ka hedhur poshte pretendimin e prokurorise duke u deklaruar e pafajeshme. Tashme ajo ndodhet ne “liri me kusht” dhe vendimi perfundimtar ndaj saj do te merret ne muajin nentor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
SHBA, kemben dy femije per nje zog ekzotik, arrestohet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historiku i përvjetorit të pavarësisë së ShBA-ve
» Dita e Pavarësisë së SHBA-së, sinonim i lirisë
» MOTI ARKTIK NË SHBA
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» Masakër në Durrës, i kërkuari Dritan Dajti vret 4 policë e 1 civil, arrestohet i plagosur

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: kuriozitete-
Kërce tek: