kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I telefonon policisë për vjedhjen e marihuanës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: I telefonon policisë për vjedhjen e marihuanës   Thu Oct 29, 2009 2:14 pm

Një grua 54 vjeçare nga shteti amerikan Michigan e cila brenda momentit është kthyer nga viktima në fajtore i ka thirrur forcat e rendit dhe ligjit pasi që dikush i ka hyrë me dhunë në shtëpi dhe i ka vjedhur bimët e marihuanës.
Hulumtuesi policor Randy F. Pfau thotë se gruaja ka lajmëruar se dy meshkuj i kanë hyrë me dhunë në shtëpi dhe kanë kërkuar prej saj t’ua jap bimët e mbjella të marihuanës.
Policët të cilët e kanë pranuar thirrjen e saj e kanë arrestuar menjëherë nën dyshimin për kultivim dhe shpërndarje të marihuanës, edhe pse kjo grua ka deklaruar se bimën e kishte kultivuar vetëm për nevoja personale.
Inspektorit nuk ia kujtua asnjë rast i ngjashëm si ky.
”Njerëzit nuk lajmërojnë policinë kur dikush ia vjedh drogën. Ata nuk reagojnë në këto vjedhje, por kjo grua ka qenë e frustruar”, ka deklaruar ai.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
I telefonon policisë për vjedhjen e marihuanës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dezerton shefi i policisë ushtarake të Sirisë
» Hamburg: Qeni i policisë kafshon hajdutin shqiptar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: kuriozitete-
Kërce tek: