kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 14 vjecari mbyllej ne dollap prej 4 vitesh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: 14 vjecari mbyllej ne dollap prej 4 vitesh   Thu Oct 29, 2009 2:23 pm

Nje djale 14 vjecar ka kaluar 4 vitet e fundit te jetes se tij si i burgosur ne dhomen e tij te gjumit,pothuajse gjithe kohen ishte i torturuar dhe i mbyllur ne nje dollap nga e mamaja e tij.
Djali ka arriturqellim qe te arratiset deri ne nje poste policie ku edhe ka tregoj gjithcka vetem pas kater vjetesh.
Te gjitha torturat jane kryer nga e mamaja 37 vjecare bashke me nje mashkull 38 vjecar me te cilin ajo bashkejetonte pas divorcit me babain e 14 vjecarit.
Djali ben te rrefen “Me derdhnin alkool mbi trup dhe i vinin flaken, me shtrengonin ne fyt me nje kabell elektrik dhe disa here kam humbur ndjenjat”, ka rrefyer perpara policise 14 vjecari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
14 vjecari mbyllej ne dollap prej 4 vitesh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Agim Bacelli:Rrëfimi* Tregim
» Prej nga e ka prejardhjen emri “shqiptar”?
» Kënd prej politikanëve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Sa sheqer mund të konsumoj njeriu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: kuriozitete-
Kërce tek: