kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AI PO LËVIZË!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: AI PO LËVIZË!   Wed Aug 26, 2009 11:04 am

Tre meshkuj u pyeten se çfarë fjalësh do të dëshironin të thuhen për ta gjatë varrimit. I pari nga ta tha: Dua që dikush të thotë se unë isha baba i mrekullueshëm.

I dyti tha: Dua që dikush të thotë së unë kam qenë basketbollisti më i mirë i të gjitha kohërave”.

Mashkulli i fundit tha: Dua që dikush të thotë “ ai po lëvizë, ai po lëvizë!”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
AI PO LËVIZË!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: