kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spalleti ëndërron kombëtaren

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Spalleti ëndërron kombëtaren   Mon Nov 02, 2009 8:49 am

Ish trajneri i Romës Luciano Spalleti i ka thënë La Republicas se ai është i gatshëm që të drejtojë kombëtaren Italiane.
" Unë ndihem gati dhe është ëndërr e imja që të bëhem trajner i kombëtares" theksoi Spalleti, që megjithatë nuk pranoi të flasë në lidhje me të ardhmen e tij të afërt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Spalleti ëndërron kombëtaren
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraçi: Vrasja e luftëtarëve të Ballit Kombëtar
» Faruk Tasholli:KOSOVARËT NGA ZVICRA NGRITËN FLAMURIN KOMBËTAR SHQIPTAR MBI STADIUMIN E BEOGRADIT
» Bashkatdhetarët kanë tejkaluar investimet e bashkësisë ndëkombëtare në Kosovë
» Promovim librash të mërgimtarëve tanë dhe Foto të bëra në Biblioteken Kombëtare gjat promovimit të librave nga Diaspora (Foto:Ahmet Murati)
» Qendrat islame në Gjermani ishin bartëse të shumë organizimeve kombëtare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: