kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rio Ferdinand mund të mos luajë për dy muajë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Rio Ferdinand mund të mos luajë për dy muajë   Mon Nov 02, 2009 8:52 am

Futbollisti i Man United Rio Ferdinand është lënduar përsëri në gju. Ai për herë të parë ishte lënduar në Ligën e Kampionëve në ndeshjen kundër Portos. Por ai kishte luajtur disa ndeshje. Sipas ''News Of The World'' Rio Ferdinand është lënduar përsëri por ai me siguri tani do të pres që të shërohet plotësish. Por ky shërim mund të vonojë prej tri deri në tetë javë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rio Ferdinand mund të mos luajë për dy muajë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kriteret për të përfituar bursë
» Gruaja që bën çudira
» Sadik Bejko: Mbi mitet dhe çmitizuesit
» Receta popullore për të kuruar tiroidet
» Vladimir Bruçaj: Shqiptarët në Europë duhet të shkojnë të bashkuar, por si europian

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: