kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Totti rinovon këtë javë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Totti rinovon këtë javë   Mon Nov 02, 2009 9:00 am

Bazuar në lajmet e mediave Italiane, kapiteni i Romës Francesco Totti do ta nënshkruan kontratën e tij të re me Giallorosët këtë javë, duke i dhënë fund pritjes së madhe.
33 vjeçari do të rinovojë kontratën e tij edhe për pesë vitet e ardhshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Totti rinovon këtë javë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Në burgjet shqiptare çdo javë nga një të burgosur e merrte toka?!...
» TV Zviceran: Kosova, një vend i shkretë. Rreth 100.000 kosovarë lanë vendin në javët e fundit
» FOTO E JAVËS
» 28 Nëntor - Flamuri Kombëtar kuqezi, valëvitet në "zemër" të qytetit për një javë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: