kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Maicon: Golin ia dedikojë gruas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Maicon: Golin ia dedikojë gruas   Mon Nov 02, 2009 9:06 am

Futbollisti i Interi Maicon pas golit të shënuar kundër Livornos deklaroi '' Unë para kamerave thash, Të dua, kjo ishte për gruan time Simeonen. Ajo ka qëndruar gjithëher afër meje, dhe do të dua gjithëher. Unë njëashtu dëshirojë të falënderojë Vieiran për asistin e mrekullueshëm. Unë njëashtu dëshirojë të i falënderojë tifozër që na përkrahën në Livorno''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Maicon: Golin ia dedikojë gruas   Mon Nov 02, 2009 9:08 am

i fort o ky





po interi po e bon te dobt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Maicon: Golin ia dedikojë gruas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: