kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BARACK OBAMA DHE HASHIM THAÇI

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: BARACK OBAMA DHE HASHIM THAÇI   Wed Aug 26, 2009 11:04 am

OBAMA ka zgjedh reperin 50 CENT si zedhenes te tij, duke marr keshtu si model Kryeministrrin e Kosovës, Hashim Thaqi që për zëdhenës të Qeveris se Kosoves zgjodhi Memli Krasniqin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
Bimmi
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 5
Join date : 17/09/2009

MesazhTitulli: Re: BARACK OBAMA DHE HASHIM THAÇI   Fri Oct 30, 2009 12:12 pm

hahahh...Palidhje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
BARACK OBAMA DHE HASHIM THAÇI
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Obama, fituesi i zgjedhjeve të 6 nëntorit
» Dëgjojeni Hashim Thaçin kur kërkonte të dënohej Ibrahim Rugova, pse bisedonte me Serbinë! (Video)
» LETËR PUBLIKE PËR FATMIR SEJDIUN, JAKUP KRASNIQIN DHE HASHIM THAÇIN
» Petrit Rudi:Ish eprori i lartë i UÇK-së ka një porosi për Hashim Thaqin me kompaninë pronto!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: