kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DENIMI ME VDEKJE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: DENIMI ME VDEKJE   Wed Aug 26, 2009 11:04 am

Tri femrave u eshte shqiptuar denimi me vdekje. Njera eshte brune tjetra e kuqe, ndersa e treta bionde.

Roja se pari e merr brunen dhe e pyet nese ajo ka ndonje deshire te fundit, para se te vdes. Ajo thote “JO”, ndersa ekzekutuesi bertet “Gati! Qellojme!”

Papritmas, bruna bertet, "TERMET!!!"
Te gjithe shtrihen pertoke, dhe nuk lëvizin përderisa bruna arrin te ike.


Roja e merr edhe floke-kuqen dhe e pyet nese ajo ka ndonje deshire te fundit, para se te vdes. Ajo thote “JO”, ndersa ekzekutuesi bertet “Gati! Qellojme!”

Papritmas, floke-kuqja bertet, "TORNADO!!"
Te gjithe shtrihen pertoke, dhe nuk lëvizin përderisa floke-kuqja arrin te ike.

Ndersa biondina i ka kuptuar te gjitha deri me tash, dhe pergatitet. Roja e merr edhe biondinen dhe e pyet nese ajo ka ndonje deshire te fundit, para se te vdes. Ajo thote “JO”, ndersa ekzekutuesi bertet “Gati! Qellojme!”

Papritmas, biondina bertet, "ZJARR!!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
DENIMI ME VDEKJE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» I dënuari me vdekje mbron përsekutorin
» Agron Tufa: Një letërsi e dënuar me vdekje
» Kërcënohet me vdekje Xhemal Ahmet
» Denimi i Smajl Haradinajt dhe Lëvizjes Nacional-çli­ri­mtare e Kosovës – Grupi i deçanit
» Vullnet Mato: PËLLUMBAT E DËNUAR ME VDEKJE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: