kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Drogba mund të mungoj në ndeshjen kundër Atletikos

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Drogba mund të mungoj në ndeshjen kundër Atletikos   Mon Nov 02, 2009 12:06 pm

Trajneri i Chelsea Carlo Ancelotti gjatë konferencës për shtypë deklaroi se Drogba mund të mungojë në ndeshjen kundër Atletiko Madridit. '' Drogba ka pak probleme me këmbën por ne duhet të presim. Unë do të dëshiroja që ai të shërohet. Ne kemi futbollist të pushuar dhe janë të freskët, ne do të i shfrytëzojmë të gjithë futbollistët''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Drogba mund të mungoj në ndeshjen kundër Atletikos
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bileta për ndeshjen Shqipëri-Danimarke
» Nafi Çegrani: Demant kundër ''komentit'' të një spiuni të fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gëlbaza shpifëse e Edi Ramës kundër të majtës shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim për shpëtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,që vepron në mënyrë perfide kundër kombit shqiptar
» Kriteret për të përfituar bursë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: