kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MEGJITHATË SILLET

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: MEGJITHATË SILLET   Wed Aug 26, 2009 11:05 am

Nese e dini pergjigjen e sakte, tregoni shokeve!!

Drejtori i një kompanie i thotë sekretareshës së vet:
Bëhu gati, do të shkojmë në udhëtim zyrtar për një javë:

Sekretaresha, i lajmërohet burrit të saj:
Do të jem për një javë larg shtëpisë.

Burri, i lajmëron dashnores së tij:
Gruaja ime për një javë nuk do të jetë këtu, do të mund të jemi bashkë.

Dashnorja, i lajmërohet profesorit të matematikës tek i cili mban kurs:
Do të jem e zënë, do të marrim një javë pushim nga kursi e më pas vazhdojmë.

Djali i lajmëron gjyshit të tij:
Nuk do të mbajmë mësim gjatë tërë javës, do të më dërgosh në skijim?

Ai i lajmëron sekretareshës së tij:
Nipi im dëshiron që ne të jemi bashkë, nuk mund të shkojmë në udhëtimin e planifikuar.

Sekretaresha i lajmërohet burrit të vet:
Më është anuluar udhëtimi.

Burri, i lajmëron dashnores së vet.
Gruaja ime megjithatë, nuk do të shkon askund. Më vjen keq.

Gruaja i lajmëron profesorit:
Megjithatë, do të mbajmë orë si zakonisht.

Djali i lajmërohet gjyshit të tij:
Gjysh, profesoresha më tha që do të mbajmë mësim. Nuk mund të vij.

Gjyshi, i thotë sekretareshës:
Bëhu gati, megjithatë do të nisemi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
MEGJITHATË SILLET
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: