kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush Eshte??

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

Cila Femer Shqiptare Mendoni Se eshte me seksi??
Genta Ismaili
0%
 0% [ 0 ]
Adelina Ismaili
50%
 50% [ 4 ]
Arta Bajrami
0%
 0% [ 0 ]
Elvana Gjata
0%
 0% [ 0 ]
Dafina Zeqiri
13%
 13% [ 1 ]
Bleona Qerreti
0%
 0% [ 0 ]
Zanfina ismaili
0%
 0% [ 0 ]
Qiljeta
25%
 25% [ 2 ]
Zajmina Vajsari
12%
 12% [ 1 ]
Tuna
0%
 0% [ 0 ]
Nora Istrefi
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 23
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Kush Eshte??   Tue Nov 03, 2009 8:02 am

Kush Edhe Ma Hottest


Une Mendoj Se Adelina Ismaili

_________________Edituar për herë të fundit nga MΣПDIM ZΣKΛ në Tue Nov 03, 2009 8:05 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 23
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: Kush Eshte??   Tue Nov 03, 2009 8:03 am

Kush te Jep Voten Le te Qet Edhe ni foto Te Ciles Do qoft qe e votoni oki :P:P

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Kush Eshte??   Tue Nov 03, 2009 2:01 pm

e fort kjo :P:P

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush Eshte??   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush Eshte??
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush është Behgjet Pacolli ?‏
» Kush është vajza të cilën në 19:30 e presin në “randez-vous” mbi tre milionë shqiptarë!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit
» Është edhe një pyetje tjetër përveç kush është Nazim Bllaca. Kush është SHIK-u?
» Kastriot Myftaraj: Të vërtetat e panjohura të sigurimit të shtetit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: Sondazhe-
Kërce tek: