kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SALA NDER VITE!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: SALA NDER VITE!   Wed Aug 26, 2009 11:05 am

Sala ne Korçe!
Fjala me e madhe e thene ne Korçe, gjate gjithe historise:
Se kur t’do Korça, t’ka dasht gjithe botaaa !

Sala ne shkollen e femije me te meta mendore !
Ju jeni e ardhmja e Shqipnise!

Prof Dr. S. Berisha kishte shkuar ne zyren e ngritur kundra korrupsionit,
ku ne nje numer telefoni qytetaret benin akuzat e tyre te drejtperdrejta.

Sala dhe David Cooperfield!
Stafi i emisionit te fiks fare kishte shkuar ta filmonte nderkohe qe edhe e marrin ne tel Sala ngre telefonin dhe pyet si quheni ? Telefonuesi pergjigjet - David Cooperfild.
Sala- Si jeni David ?

Sala ne Erseke!
Ersekaaar dhe ersekaaaare! Sala ne Shale !
Kam ardh ketu, me u perqafu me Shalen e Lirise.

Sala ne Lushnje!
Shkon Sala ne Lushnje edhe fillon fjalimin: Pooopull i Beratit !
Shoqeruesi me ze te ulet:Zoti Sali jemi ne Lushnje ketu. Sala: Pooopull I Beratit ! Shoqeruesi:Zoti Sali jemi ne Lushnje t’thashe. Sala:
(Pusho he dreq). Pooopull I Beratit, ti je krenar qe ke Lushnjen kojshie!

Sala me kokn e kolles!
Sala ne perurimin e Coca-Cola-s! Pooopull shqiptar, gzuar kokn e kolls, dallnyshten e pare kapitaliste n’Shqipnii!

Sala ne fushatë zgjedhore!
Asht nje nder i madh per mue … I will , I will, I
Will… perkthe ti Genc… Atje takova e zonjen Lalymier e. Un I thash e, ajo m’tha e, ne i thame… Se Partia Demokratike i ka ziguru popllin shqiptar e, shtate lloje buksh: te bardhe, te zeze, te kuqe… jo t’kuqeee!

Sala kthehet nga Keshilli i Evropes!
(interviste ne TVSH mbas kthimit)
Se Evropa e do Shqiperine, i do shqiptaret, e do PD-ne por jo bishen e kuqe.!

Berisha ne Malesi te Madhe!
Kopliks e KOPLIKAR nenat e motrat ku ti keni eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee(shoqeruesi shef rregullo fjaline se e ke gabim)Malesor e Malesore ju jeni MARTIRET E KOMBIT Shqiptar.

Sala me studente!
Ishte fund dhjetori dhe fol e fol doktori me ne fund "tha te nderuar
studente gezuar vitin e ri shkollor" !!!!

Sala ne Kukes!
Ne mitungun ne Kukes Sala duke iu rreferuar Kukesit te vjeter: "Kukesi i vjeter i mbulum nga liqeni i hidrocentralit do mbet Atlantis i
diktatures!" kuksianet filluan te shikonin njeri-tjerin te habitur

Sala ne familjen e policit!
Kur shkoi Sala per ngushellimet tek familja e nje polici qe u vra ne
detyre dhe tha: "jam jashte mase i gzum te marr pjese ne hidherimin
tuj..."

"Ju jeni e ardhmja e atdheut" --Sala tek femijet handicap

Sala ne shesh!
Ne 1992 Sala pas fitores se PD ne nje miting ne sheshin skenderbej tha: "Populli shqiptar deri dje ishte na buze te gremines! Sot ka hedh nji hap perpara!"

Sala dhe Liria!
Me gruan ne miting ne Vlore : "Liria ka pat shum burra, nga Skenderbeu deri ke Isamil Qemali." vlonjatet filluan te bertinsnin "Liria do vije me ne! Liria do jete e lumtur me ne! Liria ne shtepite tona!"
Ne mitingun e Lushnjes Sala tha : "Populli trim i Lushnjes!" vete
lushnjaret filluan qeshnin.

Shkon Sala per nje tubim parazgjedhor ne veri te Shqiperise ne nje fshat te thelle diku dhe ne mesin e shume e shume premtimeve thote"Ne do ju ndertojme shkollen e re,rrugen e re.....dhe do ju ndertojme edhe uren e re ne fshat"Habiten fshataret dhe e pyesin,o z.kryeminister po ca na duhet neve ura,kur nuk kemi lum???
Sala:Po do ju sjellim edhe lumin

Sala ne Durres!
Sala ne nje tubim ne Durres fillon te bertase SHKODRAAAAA
Shoqeruesi i tij:z.kryeminister jami ne Durres
Sala prape:SHKODRAAAA

Shqeruesi :oo jemi ne Durres aman z.Kryeminsiter
Sala: SHKODRAAAA ju bene te fala!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
SALA NDER VITE!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skënder R. Hoxha: Toponimia e Dushkajës (I)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Skënder R. Hoxha: Kultura shpirtërore e Dushkajës (IV)
» Skënder R. Hoxha: Poezia për fëmijë e Hasan Hasnait - tema e motive
» Skënder R. Hoxha: Gjerdan vargjesh për Dushkajën (Poemë)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: