kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 20 GJËRA QË ÇDO FEMËR DUHET TI PËRJETOJË PARA SE TË MARTOHET!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: 20 GJËRA QË ÇDO FEMËR DUHET TI PËRJETOJË PARA SE TË MARTOHET!   Wed Aug 26, 2009 11:06 am
1. Ta festojë ditëlindjen e saj të 25’të.
2. Të jetojë vetëm të paktën për një vit
3. Të bashkëjetojë me dikë së paku për një vit
4. Të ketë një lidhje të shkurtër gjatë pushimeve të verës
5. Të shkojë në pushim me një grup shoqesh
6. Të kënaqet duke fjetur në krevat për dy persona
7. Ti rregullojë çështjet financiare
8. Të mësojë se si ta dojë trupin e saj
9. Të bëjë seks së paku me një person, me të cilin ajo kurrsesi nuk do të ishte në lidhje të gjatë
10. Të ketë një kontrollë mbi shtatëzëninë
11. Të paguajë sa më shumë nga kartelat e huaja të kreditit
12. Të shpenzojë një mal me para në diçka të pa rëndësishme
13. Ti largojë të gjithë djajtë nga lidhjet e kaluara
14. Të udhëtojë në ndonjë vend fantastik
15. Të mbajë një rreth të ngushtë të miqve
16. Ti fal prindërit që nuk janë të përkryer
17. Të ketë së paku një mbrëmje të cilën do ta kujtojë gjithmonë
18. Ti përjetojë disa takime të para, të cilat janë të tmerrshme
19. Ta gjejë një hobi që e plotëson atë në jetë
20. Ta rregullojë zemrën e thyer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
20 GJËRA QË ÇDO FEMËR DUHET TI PËRJETOJË PARA SE TË MARTOHET!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetër duhet të lexohet,dhe patjetër duhet të shpërndahet-Ataku në zemër
» Fotaq Andrea: Ne duhet të flasim me gjuhën e shqiptarizmës e të kulturës sonë të lashtë
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: