kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hyseni pz

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
hyseni pz
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 17
Join date : 19/01/2010
Location : radio-ehlu-sunneh

MesazhTitulli: hyseni pz   Tue Jan 19, 2010 4:40 pm

UN JAM HYSEN VEQKOLLARI NGA PRIZRENI STUDIMET PER MOMENTN I VIJOJ NE SHTETET ARABIS SAUDITE BESOJ QE KAM ME KALUE MIR ME TE GJITHJU PER SHKRIMET E MIA NE QOFTESE DONI ME DITEN ME SHUM SHKONI TEK (FEJA ISLAME) NE KET FORUM ATY DOT ME GJENI KURSE PER ME SHUM INFORTAMA LIDHJE MEMUE IMAILI hysen8@hotmail.com.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
hyseni pz
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Prof. Dr. Mehdi Hyseni:Walker në protesta, populli jo (!)
» Milazim Kadriu: Përkujtojmë Dëshmorët; Fatmir Hyseni dhe Skënder Gashi
» Mexhid Yvejsi: Arben Hyseni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: