kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 prishtina

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Princess
Princess
avatar

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 25
Location : prishtine

MesazhTitulli: prishtina   Wed Aug 26, 2009 3:52 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: prishtina   Sun Oct 18, 2009 9:07 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
prishtina
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fotoreportazhë nga Abas Fejzullahu:PAMJE TRISHTUESE NGA PRISHTINA
» Përjetësohet simboli i lëvizjes për Pavarësi, Hasan Prishtina
» Mexhid Yvejsi: Hoxha Kadri Prishtina
» Në shtëpinë e Nënë Terezes, Bajram Curri e Hasan Prishtina kanë festuar Pavarësinë e Shqipërisë
» Eroll Velija:JETA E ATDHETARIT HASAN PRISHTINA (1873-1933)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: albumi fotografik-
Kërce tek: