kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 albume shqip ketu --->

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: albume shqip ketu --->   Thu Aug 27, 2009 6:48 am

Adem Ramadani - Fukaraja (2009)


01. Adem Ramadani - Fukaraja
02. Adem Ramadani - Fundi Im
03. Adem Ramadani - Nena Me Nje Sy
04. Adem Ramadani - Nje Ezan Dyve Na Thrret
05. Adem Ramadani - O Njeri O Gjynahqar
06. Adem Ramadani - Qaben Spari Kur E Pash
07. Adem Ramadani - Te Pagjeturit
08. Adem Ramadani - Ti Krenohu Me Shami

ketu download

_________________
Edituar për herë të fundit nga besnik hack3r në Thu Aug 27, 2009 6:53 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: albume shqip ketu --->   Thu Aug 27, 2009 6:49 am

Adem Ramadani - Jetim me babё e Nanё (2008)

01. Adem Ramadani - Shkurorёzimi
02. Adem Ramadani - Çane Kalaja
03. Adem Ramadani - Burrat e Sodit
04. Adem Ramadani - Hysen Aga
05. Adem Ramadani - Kurbeti
06. Adem Ramadani - Ugurolla Pajazit Be Djalё
07. Adem Ramadani - Brahim pasha
08. Adem Ramadani - Selman Kadria

ketu

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: albume shqip ketu --->   Thu Aug 27, 2009 6:51 am

2po2 - Hop-Hop Shqip
2po2 - Pas vdekjes
2po2 - Qu kceni
2po2 feat. Capital-T & Don Pizhi - Apet Bashk
2po2 feat. CHIPS - Kush ka than
2po2 feat. Immortel - Shqiptarka Jem
2po2 feat. Rrufeja - Rrufeja party
2PO2 ft Flori - Crazy girl
2po2 ft. Capital-T - Shopping
2po2 ft. Dj Blunt & Adallard - Qu Kceni
2po2 ft. Rrufeja
2po2 ft. Tingulli 3nT - Prishtinali JOm
Capital-T Feat. 2po2 & Dafina - Shum Nalt


ketu

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: albume shqip ketu --->   Thu Aug 27, 2009 6:52 am

Leta - 8 me 2
Leta - E bukur je e bukur
Leta - E nise jeten
Leta - Kalle kalle cigaren
Leta - Kjo bela
Leta - Knojna me def
Leta - Me duaj
Leta - Mir se erdhet gurbetqar
Leta - Nane mori nane
Leta - Nerxhivane
Leta - Pritem nane
Leta - Sikur fluter
Leta - Syri im
Leta - Zemer


ketu

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: albume shqip ketu --->   Thu Aug 27, 2009 7:10 am

flm admin per kto albume :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: albume shqip ketu --->   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
albume shqip ketu --->
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ismet Ramadani:“Harta e shqipërisë etnike” si shkas...
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Kastriot Dervishi: Sinjali i parë i qëndresës antikomuniste në Shqipëri
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: muzikë :: albume shqip-
Kërce tek: