kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dështojnë kompjuterët në Stacionin Ndërkombëtarë Hapësinorë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Dështojnë kompjuterët në Stacionin Ndërkombëtarë Hapësinorë   Thu Aug 27, 2009 7:01 am

Dështojnë kompjuterët në Stacionin Ndërkombëtarë Hapësinorë

Zyrtarët nga NASA raportojnë që kompjuterët Rus që bëjnë kontrollimin e furnizimit me oksigjen dhe ujë në Stacionin Ndërkombëtarë Hapësinorë kanë dështuar. Mirëpo, tre pjesëtarët e Stacionit si dhe shtatë astronautët vizitues nuk gjenden në rrezik të menjëhershëm pasi që sistemet...

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
Dështojnë kompjuterët në Stacionin Ndërkombëtarë Hapësinorë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kosova anëtare e FMN,(Fondi Monetar Ndërkombëtar)
» Ilir Muharremi: Dështojnë “Artistët e së nesërmes”
» Kristaq Shabani:Lidhja Ndërkombëtare e Poeteve , Shkrimtarëve dhe Artistëve “PEGASI” ALBANIA -NJOFTIM
» Dr. Zymer Neziri:Epika gojore shqiptare në simpoziumin ndërkombëtar të Univerisitetit të Harvardit
» Dita ndërkombëtare e Emigracionit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: shkenca-
Kërce tek: