kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cokolata pëlqehet mëshum se sa një Puthje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Cokolata pëlqehet mëshum se sa një Puthje   Thu Aug 27, 2009 7:01 am

Kur shkrihet ne goje, cokollata eshte me sensuale dhe ja kalon disa here nje puthjeje pasionante. E tregon kete nje studim anglez i publikuar kete jave.


“Cokollata eshte disa fish me e mire se sa nje puthje. Ajo provokon nje kenaqesi me te madhe dhe me te shtrire ne kohe, i jep kenaqesi edhe trurit. Ne krahasim me nje puthje, cokollata te shijon 4 here me shume” – ka shpjeguar David Lewis nje prej shkencetareve qe u mor me studimin.
Kur ha nje cokollate rrahjet e zemres shkojne ne 140 per minute. Menyra me e mire per te shijuar ne maksimum nje cokollate eshte ta lesh te te shkrije ne goje...

Por kujdes me cokollatat, mund te te shijojne aq shume sa edhe te te shendoshin.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
Cokolata pëlqehet mëshum se sa një Puthje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Shqipëria ka shumë përparësi për turistët evropianë
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: shkenca-
Kërce tek: