kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 nje djalosh i ri gjerman

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: nje djalosh i ri gjerman   Thu Aug 27, 2009 7:02 am

nje djalosh i ri gjerman ka parashikuar me dijen e tij dhe duke perdorur disa metoda qe ne vitin 2030 do te bije nje meteor i nje madhesie sa EUROPA meteori parashikohet nga djaloshi qi do te bije ne mes te oqeanit Atlantik

shum shkenctar kan shikuar me teleskop dhe nuk kan arritur ti gjejn gabim djaloshit
Meteori eshte duke levizur me nje shpejtesi shum te madhe dhe po aj djalosh ka dal me nje deklarat qe per shkak nxemjes globale meteori mund te bie edhe me heret.
Por duke shikuar se ku ka arritur shkenca thuhet qi mundet nga njeriu qe tiu ndryshohet kahja dhe te shpetohet kjo bote. Por qe tiu ndryshohet kahja duhet te bashkohen te gjitha shtetet e botes qe ti luftojn trupat jasht toksor.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: nje djalosh i ri gjerman   Mon Oct 26, 2009 2:36 pm

kuku qat'her kur te bjen une s'rri ktu shkoj naj afrika huahuaua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
florim
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 10
Join date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: nje djalosh i ri gjerman   Tue Oct 27, 2009 7:05 am

HAHAHHA UN SHKOI NE OQEAN E PRES BAHNA I FAMSHEM MORE QYYY
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nje djalosh i ri gjerman   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
nje djalosh i ri gjerman
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Humanisti gjerman Rupert Neudeck: politikanët e Kosovës janë kriminelë!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: shkenca-
Kërce tek: