kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 te gjitha poezit dashurie ktu

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:16 am

Enderroj të paprekshmen
enderroj për dike
enderroj p er dicka enderroj për një bukuri me
të cilen jam dashuruar
enderroj për paprekshmerine
qe me rri pran por qe e kam lerg dhe se prek dot .

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:16 am

Sikur të vdes dhe të rilind
perseri un do jem për ty
dhe vetem për ty

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:16 am

nuk jam poet
qka shkruej poezi
po jam një djal
qka po vun për dashuri.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:16 am

A e din sa shum të du
Ni roman ta kisha shkru
Ne shtyp e kisha botu
Ne biblotek e kisha dergu
Fmit ton e kishin lexu
Kishin pyt kush e ka shkru
Babi Mamit ja ka kushtu.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:16 am

Disa her ne ender buzet ti kam puthur
Dielli me ka gjetur për ty duke u lutur
Do ta kisha fal gezimin e ksaj bote
Vetem qe ta dija a jam sonte endrra jote.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:16 am

Me prit sonte n'enderr do të vi
Por mos u tremb flej perseri
Zdo të trokas ne der as zdo të zgjoj
Do të puth leht dhe prap do të shkoj.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:16 am

O mesazh i bukur shko ku t'them un
Nese e gjen n'gjum puthe niher shum
Nese e gjen t'zgjuar tregoj se nte jam duke menduar.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:16 am

ama t'puth ama t'prek..un për ty po du me dek..
hajde afromu ngat...tu met pas ngat nat pernat..
buzet mi ki qershi..ti je për mu e un jom perty

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:17 am

Ndjehem quditshem...
Me duket se qdo ditë të jetes sime e kam kaluar me ty.
Kam ndjenjen se të kam prane,kam ndjenjen se ti ende po me mbron pertej asaj
largesie të pafund.
Une ende po jetoj me ty,por nuk e di a po jeton edhe ti me mua....
As drita e diellit nuk mi ka verbuar syte sa mi ka verbuar shkelqimi i syve
të tu.
Ah!!!!
Sa me mungon ai shkelqim.
Me mungon aq sa me mungon ti.
Nese dashuria është kaq e qmueshme pse Zoti e nderpreu ate.
Me mungon zeri yt engjellor
Kam shum nostalgji për aromen e lekures tande,me shumë se qdo gje me mungon
ajo
Sot ndihem quditshem,sepse kam gabuar shumë here me ty.
të kam bërë të ndihesh keq,e për qudi asnjehere nuk jam penduar me shumë se
sot,dhe sot me shumë se kurre po ndjej nostalgji për Ty......
të humba për gjithmone por ende e ndjej pranin tende tek une.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:17 am

U NJOHEM ME një VESHTRIM,
U MIQESUAM ME një PUTHJE,
U ENDEM NE VORBULLEN E DASHURISE
SI DY të VERBER...
U DASHURUAM.
JETUAM të LUMTUR për një CAST,
VETEM për një CAST...
U NDAME ME një PUTHJE...

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:17 am

Puthjen qe ta dhurova/Ti me të jeton/
Dhe shpreson e shpreson....një puthje të tille shpirti yt prap ta perjeton/
Puthje qe të shkrin dale ngadale/Puthje qe të jep një dridhje/
Ty të mesova se si të puthesh/Ngase nuk i kishe me puthje as 2 lidhje

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:17 am

U NDAME ME një PUTHJE.
VETEM për një CAST..
JETUAM të LUMTUR për një CAST,
U DASHURUAM.
SI DY të VERBER...
U ENDIEM NE VORBULLEN E DASHURISE
U MIQESUAM ME një PUTHJE,
U NJOHEM ME një VESHTRIM,

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:17 am

po ecnim ne rrugen e lagur
ndoshta nga shiu i loteve tane
sa shum me mungon sot kjo rrug
aty ku u njohem dhe u ndam

ne rrugen tone të dshur
une erdha perseri
ish mbush me gjethe të verdha
sa e zbrazet mu duk ajo pa ty

as pema se dashka me gjethen
pameshirshem i rrezoi mbi toke
se di pse me erdhi kaq keqe
me shiun edhe une derdha lote

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:17 am

Mu perzi Loti me Shi,
E hupi Gjelpimin e Ti,
Pa deshir Loti me Pikonte,
E Mashtroj Zemra se e Donte,

Edhe Zoti ma pav Dhimbjen,
E n´shoj Shiun e Mumurimen,
E n´shun Lotin Syt e Mi,
Mu lag Ftyra si me ra Shi.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:17 am

Mos e zemero buzen
Që vec ty të qeshi
Mos e mundo zemren
Që vec ty të deshi
Mos e mbush me lot
Syrin tim të zi
Mos e braktis ti mos
Këtë DASHURI

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:17 am

Ku je e ku të kam
Kur të duhem ku jam?
TI je ne shpirtin tim
Ne zemren time
Aty ku askush gjer sot ska mund të hyj

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:18 am

AH UNE E MJERA
SHUM VUAJTJE PO HJEK
DJALIN që E DO ZEMRA
NUK MUNDEM AS TA PREK

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:18 am

Eci Rruges tuj Mendu,Kerkush sem don qysh e Du,
Kerkush spo don mem Kuptu,
Sjam ka di mu ba Rahat,
Don mem kap ne Zemer Infrakt

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:18 am

Ah un i Mjeri c'me ndolli keshtu
se un pa ty Nuk Mund te RRi ..
Se Un mendova per ty ..
Por ti me le si nje yll

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:18 am

Nje enderr plot ngrotesi dhe dashuri
nje enderr plot emocione dhe ndjenja
nje enderr plot vuajtje dhe mendime
nje enderr ku mund te them te Dua
dhe shpresoj se nuk do te jet vetem nje enderr!!!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:18 am

Jetoj dhe vuaj, ne nje qytet te huaj.
Pa TY une po vdes,
por ne boten tjeter un TY do te pres...! Tani ne perfundim,
vetem nje fjale ti mbaje kujtim: TE DUAAA....

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:19 am

Heshtjen e kesaj nate e then kenga,kenge e cila rrjedh leht leht nga radioja.Duke te kujtuar ty perpara kam imazhin tend e bukur,e mire,e arte..te tille te dua engjellusha ime.Shiqoj Henen me vellon e saj te bardhe qe bashke me yjet lozin vallen e tyre te zakonte e une?une i bej shoqeri gjdo nate duke u lutur per ty.Kujtimet me ty 9 vite nuk jan pak me kan lere te te mos haroj tere jeten.Kthemu Kthemu e dashur se vetem te bashkuar mund ta mundim boten..Te dua dhe te pres gjer ne frymen e fundit......Per ty dashuria jote..

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:19 am

Qesh shpirt qesh
dhimbjen lotet trishtimin lermi mua
ato tashme me njohin e nuk me kafshojne dot!
Qesh shpirt nese nuk do qe une te vdes se e qeshura jote eshte jete per mua!
Qesh shpirt qesh se ndoshta nje dite do te qesh dhe une!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:19 am

Sa here bie nata ti vjen me ledhaton, më ngjan sikur jam ne enderr dhe dikush me zgjon.
Por kur syt i hap e shoh se ti je larg,
krahet i zgjas dua hijen te ta kap...

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   Tue Nov 03, 2009 8:19 am

Ndoshta bota do permbyset, se di cdo te ndodhe. ndoshta do vdes une. ndoshta ti. ndoshta do vdesim te dy. ndoshta jeta gjithmone do te na ndaje, por edhe pse te ndare,dashuria per ty gjalle do te me mbaje. ndoshta ti je i kunderti im, por dashuria nuk njeh paragjykime. ndoshta dikush tjeter ne zemren tende qendron, por kot nuk thone: NJERIU ME SHPRESA JETON

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: te gjitha poezit dashurie ktu   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
te gjitha poezit dashurie ktu
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Skender Korça: Trajektore dashurie
» 30 FOTOT MË PREKËSE TË TË GJITHA KOHËRAVE
» Ramiz Dërmaku:KOSOVA, TAHIR ZEMAJ DHE KORBAT E KOMBIT
» Ora e dashurisë
» VLLASOVA MUSTA:TINGUJ ZEMRE , TIK – TAK - E DASHURIE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: poezi-
Kërce tek: